Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci

Data i godzina rozpoczęcia
2022.11.25
09:00
Data i godzina zakończenia
2022.11.26
15:00
Typ wydarzenia
Kurs

Opis wydarzenia

Gorąco zachęcamy do udziału w kolejnym, XIX Kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci” w dniach 25-26 listopada 2022 r. w Warszawie.

Kurs od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów. W poprzednich latach w każdej edycji kursu uczestniczyło ok. 150 lekarzy z całego kraju. Program kursu jest przygotowywany przez zespół Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z kursu. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Członkowie PTND mają prawo do skorzystania z niższej opłaty rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Serdecznie zapraszamy!

Prof. Prof. dr hab. n. med. Sergiusz Jóźwiak - Kierownik Naukowy

Szczegółowe informacje i rejestracja online na stronie: postepy2022.skolamed.pl
Organizator: Biuro Kongresów Skolamed, GSM 693 067 914, e-mail: Kliknij, aby zobaczyć adres email