Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci

Data i godzina rozpoczęcia
2023.11.24
12:00
Data i godzina zakończenia
2023.11.25
16:00
Miejscowość
Warszawa

Opis wydarzenia

Gorąco zachęcamy do udziału w jubileuszowym, XX kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci” w dniach 24-25 listopada 2023 r. w Warszawie.

Nasz kurs od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów.  Program kursu jest przygotowywany przy wsparciu zespołu Kliniki Neurologii i Epileptologii Instytutu "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z kursu. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Członkowie PTND mają prawo do skorzystania z niższej opłaty rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Serdecznie zapraszamy!
 
Prof. Sergiusz Jóźwiak - Kierownik Naukowy

Szczegółowe informacje